Investiční zlaté slitky

Chcete ochránit své úspory před inflací? Hledáte bezpečné zajištění? Zlato doporučují téměř všichni ekonomové jako trvalou hodnotu v rozbouřených vodách finančních trhů.

Nakupte investiční zlaté slitky a budete mít jistotu dobře uložených finančních prostředků.

Zlato vždy bylo, je a bude cenné

Historická zkušenost říká, že kdo drží zlato, nemusí se bát budoucnosti. Kolikrát už lidé přišli o peníze kvůli měnovým reformám, hospodářské krizi, krachu bank nebo státním bankrotům? Papírové peníze podléhají vrtkavé náladě trhů daleko více než zlato. To naopak v horších dobách roste na své hodnotě.

Investiční slitky pro vás znamenají nejlikvidnější formu investice do zlata. Jejich výhodnou oproti ostatním komoditám například diamantům je fakt, že jsou ze zákona osvobozeny od DPH. Výnosy, které si zlato připsalo v posledním desetiletí, ho řadí mezi nejvýnosnější komodity na trhu.

Zajímavá statistická čísla

  • Investice do zlata v roce 2007 dosáhla zhodnocení 147% za 5 let
  • Ve druhém pololetí roku 2011 dokázalo zlato růst o téměř 30% za půl roku
  • Trvající dluhová krize a nejistý výhled do dalších let vede k očekáváním dalšího růstu cen zlata

Vytvořte si Zlaté konto u České mincovny.

vývoj ceny zlata

Červená linka grafu označuje vývoj ceny zlata v posledních deseti letech. V tomto období zlato svou hodnotu více jak zčtyřnásobilo.

Cena zlata

Investovat můžete od jednoho gramu do jednoho kilogramu

Díky široké nabídce hmotností zlatých slitků můžete u nás do zlata investovat částky v řádu jednotek tisíců až po řády desítek miliónů. Investiční zlaté slitky z naší nabídky pochází z renomovaných švýcarských rafinérií. Nabízíme slitky prověřených obchodních značek, jakými jsou především Argor Heraeus, UBS, Münze Österreich, Metalor a PAMP.
 

S námi investujete individuálně

Na každém investičním zlatém slitku je vyraženo jedinečné výrobní číslo. Jestliže využíváte naší služby Zlatý sejf, slouží vám toto číslo jako záruka, že vlastníte konkrétní fyzický slitek. V případě, že chcete zlato skladovat ve svém soukromém trezoru, můžete si jej u nás vyzvednout, popřípadě vám zajistíme jeho doručení.
 

Zlato je

  • Tradice - zlato je po staletí vnímáno jako bezpečná investice s trvalým růstovým potenciálem
  • Likvidita - zlato je komodita, která je obchodovaná po celém světě
  • Jistota - zlato odolává politickým vlivům, nemůže zbankrotovat, nedá se natisknout jako peníze, nepodléhá inflaci
     

Graf vývoje ceny zlata

Červená linka grafu označuje vývoj ceny zlata obchodovaného na burze v New Yorku. V New Yorku je o pět hodin méně než v ČR. 

Čtverec a kosočtverec udávají ceny London Fix (dopolední a odpolední fixaci). Více informací o London Fix.