Proč nakupovat u nás

ČM AURUM jsme vytvořili s cílem přinést na český trh uživatelsky přívětivý investiční portál, který vám umožní bezpečně zhodnocovat vaše zlaté portfolio z pohodlí domova.

  • Nakupujte s důvěrou! Svou důvěryhodnost zakládáme na dvacetileté tradici v obchodování s drahými kovy. Naším nejváženějším zákazníkem je Česká národní banka. Vysoké standardy nabízíme všem zákazníkům bez rozdílu.
  • Od spuštění portálu registrujeme více jak 1 000 spokojených zákazníků! Zhruba polovina z nich využívá služeb spoření ve zlatě a zhruba třetina z nich zlato ukládá v naší trezorové místnosti.
  • Poradíme vám! Osobní poradenství vám poskytneme zdarma na telefonu 800 225 228 nebo v našich pobočkách v centru Prahy a v Jablonci nad Nisou. Stačí si jen domluvit schůzku předem.
  • U nás jste v bezpečí! Obchodování se zlatem je na našem portálu zabezpečené pomocí SSL certifikátu. Platby přes Zlaté konto vyžadují vyplnění autorizačního kódu, který vám zašleme na telefonní číslo vyplněné během registrace.

Nakupujte individuálně

  • Nabízíme vám obchodní model založený výhradně na individuálním investování. Je jen na vás, jestli si zlato odnesete domů, nebo si ho u nás uskladníte. V případě uskladnění vám garantujeme, že jste výhradním vlastníkem každého slitku či mince. Ověření probíhá pomocí unikátního výrobního čísla, které má každý slitek na sobě vyraženo. Případně pomocí unikátního bezpečnostního kódu plomby, kterou je uzavřena každá bezpečnostní schránka s mincemi.

Jak stanovujeme cenu investičního zlata

  • Konečná prodejní cena investičních slitků a mincí se odvíjí od aktuální spotové ceny na burze. Ke spotové ceně je nutné připočíst marži výrobních a distribučních společností - tzv. premium. Jde o celkovou přirážku, která zahrnuje náklady na dopravu, pojištění, výrobu mincí či slitků a marži obchodníka. Cenu na ČM AURUM aktualizujeme v pravidelných intervalech během obchodního dne (pracovní dny v ČR od 9:00 do 15:30, mimo svátky, ve kterých je zavřená burza).