Výkup zlata

Již v momentě nákupu investičního zlata doporučujeme pečlivě vybírat, u koho nakoupíte. S velkou pravděpodobností právě u tohoto obchodníka budete chtít své slitky nebo mince také odprodat. I u nás můžete využít služby Výkup investičního zlata.

Vybírejte kapitálově silnou společnost

Pro zajištění svých investic byste měli hledat takovou společnost, která je vám schopna v jakémkoli okamžiku nabídnout odkup vašeho zlata. Těchto služeb vám rádi nabídneme, stačí si jen založit Zlaté konto. Pokud nechcete využít on-line výkupu investičního zlata ve Zlatém kontě, zašlete nám formulář a smlouvu o odkupu zlata a my vaší žádost vyřídíme.
 

Jsme tu pro vás

Prodej investičního zlata vnímáme jako dlouhodobé partnerství a závazek důvěry. Vykupujeme investiční zlato v podobě investičních slitků, investičních mincí a medailí všech standardních ryzostí, Výkupu zlata u nás mohou využít jak soukromé osoby, tak zlatníci a firmy.

Pokud se jedná o zboží zakoupené v České mincovně, je jedinou podmínkou výkupu předložení dokladu o koupi případně vyhledání odpovídajícího záznamu v interní databázi. Jestliže se jedná o zlato zakoupené u jiného obchodníka, jsme schopni ověřit jeho ryzost moderními metodami na optickém spektrometru.

Podívejte se, za kolik od vás vykoupíme zlaté slitky a mince.