Zlaté spoření pro mladé

Život je drahý. Pokud chcete, aby vaši potomci byli vzdělaní a úspěšní, neobejdou se bez finanční podpory z vaší strany. Řada rodičů se však na budoucnost svých dětí nepřipravuje adekvátním způsobem.

A co vy? Přemýšleli jste již, jak získáte prostředky na školné, první samostatné bydlení či vlastní podnikání vašich ratolestí? Nabízí se možnost pravidelného odkládání peněz stranou a na českém trhu najdete řadu produktů k tomu určených – vkladní knížky, spořicí a studentské účty nebo termínované vklady. Na ty vám ale doporučujeme zapomenout. Jedná se sice o tradiční možnosti spoření pro děti, ale nízká míra zhodnocení, vysoká míra inflace i rigidní smluvní podmínky vaše úspory poškozují.

Pokud hledáte konzervativní investici, která ve středně až dlouhodobém horizontu zhodnotí vaše finance, zlato je sázkou na jistotu. Rozkládá riziko, chrání před inflací a se Zlatým spořením pro mladé je vám a vašim potomkům na dosah ruky.

Spoření ve zlatě je určeno všem, kteří chtějí mít jistotu, že jejich úspory budou dosahovat nadprůměrného zhodnocení. Spořit tímto způsobem můžete již od 200 Kč měsíčně. Na začátku si vyberete preferovaný produkt, na jehož nákup budou ukládané finance použity, a jakmile naspoříte dostatečné množství prostředků, bude zlato zakoupeno. Produkt můžete vždy po naspoření změnit.

Jistě souhlasíte s tím, že rodič by měl mít nad spořením kontrolu. Co kdyby se potomek neztotožnil s vašimi představami a rozhodl se pracně nastřádané prostředky na budoucnost „rozfofrovat“ ?

Vlastnické právo k uloženému zlatu a finančním prostředkům přechází na vašeho potomka až v okamžiku, kdy dosáhne 18 let. Do té doby jste jedinou osobou oprávněnou s nimi nakládat vy. Zlato je uloženo v bezpečném trezoru České mincovny.

Veškeré služby spojené se spořením ve zlatě – pravidelné i mimořádné úložky, veškerá správa i uložení v trezoru – jsou zcela zdarma.

Neváhejte a začněte se spořením ve zlatě co nejdříve. Žijeme v turbulentním světě a zlato může vašim dětem poskytnout bezpečný přístav v jeho rozbouřených vodách!

 

Jednoduché kroky ke spoření ve zlatě pro mladé:

1.       Založte si Zlaté konto.

2.       Uzavřete smlouvu o Zlatém spoření pro mladé a bude vám zřízeno spořicí konto.

3.       Vyberete si zlatý produkt, na který chcete spořit, a stanovíte výši a periodicitu úspor.

4.       Jakmile naspoříte odpovídající částku, zlato bude zakoupeno.

5.       Po dovršení 18 let věku přejde vlastnické právo na vašeho potomka.

 

Podrobné smluvní podmínky naleznete ZDE.